Katılımcı Görüşleri

Uluslararası Lojistik Operasyonları ve Dış Ticaret Uzmanlığı Sertifika Programı

İdil ÇAKIN
“Eğitim gerçektende beklediğimden iyi geçti. Ümit Bey’ in anlatım tarzı ve bilgi birikimini bizimle paylaşması ve sıkmadan anlatması bana çok şey kattı. Ayrıca eğitimi kitaba bağımlı kalmadan anlatması ve yaşanmış olaylara dayanması gelecekteki iş hayatımda verimli oldu. Teşekkür ederim.”

Çağla BAYRAKTAR
“Eğitim içerik olarak beklentilerimin oldukça üzerindeydi. Bire bir anlatım olması ayrıca interaktif öğrenmeyi pekiştirmesi açısından da üst düzeydi. Eğitmen Ümit Bey’in anlatımı ve sunuş şekli de oldukça üst düzeydi. Teşekkürler.”

Yıldız Teknik Üniversitesi – ISO Eğitimi ile Kariyerinize ve Geleceğinize Yön Verin!

Selim DOĞAN
“Sayın LOGIMEX Ailesi;
Katıldığım eğitim ile ilgili olarak şunları söylemeliyim ki,
Günümüz şirketlerinin olmazsa olmaz bir parçası olan ISO standartları konusunda eğitim düzenlemiş olmanız, aynı zamanda bu eğitimi konusunda uzman, mesleki tecrübeye sahip bir eğitimciyle gerçekleştirmeniz gerçekten kaçırılmaz bir fırsattı. Gerek iş hayatımızı gerekse sosyal yaşantımızı olumlu yönde etkileyecek bu eğitimi düzenlediğinizden dolayı Sayın Hocamız Seyhan Erdeniz’ e ve siz değerli LOGIMEX ailesine teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Saygılarımla.”

Trend Lojistik 6: Uygulamada Gerçek Belgeler Nasıl Dolduruluyor?

Serdar GÜLŞEN
“Sizlerle aynı ortamda bulunmak güzeldi, böyle bir organizasyon yapıp bilgilerimizi güncelleme fırsatı verdiğiniz için ben teşekkür ederim.
30 Aralık Pazar günü gerçekleştirmiş olduğunuz “Trend Lojistik 6” eğitiminiz Sayın konuşmacı Ümit ŞEÇKİN-in sektörel bazda güncel bilgileri sayesinde daha keyifli bir hal aldı, bu tarz eğitim programlarının devamını diliyorum.

İçten Sevgilerimle.”

Esra TIĞLI
“Eğitiminiz gerçekten güzeldi. İmkanım olursa diğer eğitimlere de katılmayı düşünüyorum. Teşekkür ederim.”

Ayket AYIRBAZ
“Öncelikle böyle bir çalışma yaptığınız için teşekkürler. Bu zamana kadar katıldığım en iyi ve en güzel organize edilmiş bir eğitim oldu. Kısa, öz ve verimli. Başarılarınızın devamını dilerim.”

Muhammet TURDİ
“Seminer için çok teşekkürler, çok faydalı bir eğitim oldu.”

Trend Lojistik 7: Dış Ticaret Firmalarının En Büyük Sorunu: Akreditif Nasıl Açılır?

Olcay ALTINOK
“Akreditif uygulamaları adı altında aldığımız eğitim kesinlikle bize faydalı olacağını düşünüyorum. Eğitim gerçekten kaliteliydi. Eğitimi veren hocamızın gerekli donanımda olması, sorulan sorulara yanıtları rahatça vermesi ve katılımcıları derse çekme konusunda gayet başarılı olduğunu düşünüyorum. Sonuç olarak sayenizde kariyerimizde bir basamağı yeterli donanımla, keyifli ve hızlı bi şekilde atladığımızı düşünüyorum. Emeği geçenlere çok teşekkürlerimi sunuyorum.”

Buse TOMRUK
“Bugün gerçekleştirilen eğitim gayet başarılıydı, büyük bir keyif ve haz aldım. Okulda teorik ve üstü kapalı ders işliyoruz ancak bu gibi eğitimler bizler için her zaman daha yararlı olacaktır. Uygulamalı olarak yapıldığı için bizi mesleğe bir adım daha yaklaştırıyor. Verdiği bilgiler için hocama tekrar teşekkür eder, size de yardımlarınız ve ilginiz dolayısıyla teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.”

Berat Can SADIKOĞLU
“Akreditif seminerine objektif bir yorum yapmak istiyorum. Öncelikle kendi bölümümün temel konularından biri olan akreditifin ne olduğunu nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve önemli noktalarını öğrendim. Bu öğrendiklerimizi fatura da kendimiz doldurduğumuz çok iyi oldu. Çünkü öğrendiklerimiz daha kalıcı oldu. Eğitimin nasıl geçtiğine yorum yapmama gerek yok. Çünkü çoğu eğitimden çok farklıydı. Hocamız birebir anlattı. Zaten en önemlisi de bu konuyu anlatan hocamızın mesleğin içinden gelen çok değerli bir kişi olması. Sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Teşekkür ederim.”

Nermin AYKAÇ
“Böyle bir seminere katılmak hem meslek adına bir avantaj hem de sizlerle tanışmak bize bir artı oldu. Fırsat buldukça bu tarz etkinliklere katılacağız. Yararlı, güzel ve eğlenceliydi. Çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyoruz. Teşekkür ederiz.”